☷ КАТАЛОГ
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Бренд
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Запасні частини (запчастини) та аксесуари для кухонних витяжок

Що насправді означає витяжка? Витяжна шафа, технічно правильний термін: витяжна шафа, є пристроєм, який видаляє і фільтрує дим від приготування їжі та випічки (так звані пари). Існує два основних типи витяжок: рециркуляційні витяжки та витяжні витяжки.

Витяжка зазвичай складається з таких компонентів:

Конструкція витяжки досить проста і зрозуміла. Відповідні запчастини для вашої витяжки ви можете знайти у відповідних категоріях нашого магазину.

Функції та види витяжок

Як уже згадувалося, витяжки здебільшого поділяються на два різні типи або процеси:

  • Режим циркуляції (рецикл через вугільний фільтр у межах приміщення): під час використання кухонної витяжки, яка працює за принципом рециркуляції, дими від приготування їжі проходять через жировловлювальний фільтр, зазвичай виготовлений із металу, до фільтра запахів, зазвичай фільтра з активованим вугіллям, а потім повертаються в приміщення в очищеному вигляді. У цьому процесі повітря не виходить із приміщення, а просто фільтрується або випускається назад у приміщення.
  • Режим відтоку (у вентиляційну шахту і далі - на вулицю): під час використання витяжної парасольки з функцією витяжки дими від приготування їжі також проходять через фільтр для уловлювання жиру, а потім виводяться з квартири або будинку через трубу або шахту. Витяжна труба зазвичай приєднується до будинку через настінний повітропровід або настінну коробку.

Безумовно, найпопулярнішою моделлю витяжки в Україні є, ймовірно, плоска модель, яку кріплять під навісною шафою над варильною панеллю. Така модель може бути оснащена як функцією відведення повітря, так і функцією рециркуляції.

Завдяки своїй конструкції все більшої популярності набувають так звані острівні витяжки, які кріпляться на стелю. Вони особливо підходять для більш просторих кухонь.

Аксесуари та деталі, що зношуються

Щоб витяжка досягла найкращого очищувального ефекту, її слід чистити через регулярні проміжки часу. Зокрема, регулярного догляду потребують жировий фільтр і фільтр з активованим вугіллям у витяжках із рециркуляцією повітря.

 Залежно від ваших кулінарних звичок фільтр з активованим вугіллям слід міняти кожні три-шість місяців. Виробники зазвичай вказують такий великий період часу, оскільки він залежить від того, на якій кількості жиру ви готуєте або смажите. Фільтр з активованим вугіллям, який не мінявся протягом тривалого часу, вже не може так ефективно фільтрувати запахи з повітря. Зазвичай запах їжі після приготування набагато інтенсивніший, ніж у разі використання нового фільтра з активованим вугіллям. Крім того, фільтр з активованим вугіллям може бути настільки заповнений жиром і відкладеннями, що двигун більше не зможе належним чином всмоктувати повітря. Зайвий жир може капати вниз під час увімкнення плити і в гіршому разі призвести до займання.
З цієї причини ми настійно рекомендуємо вам регулярно перевіряти фільтр з активованим вугіллям і в разі потреби замінювати його.

Те ж саме стосується і жирового фільтра. Зазвичай він зроблений з металу, і його слід чистити раз на місяць. Невелика порада: щоб полегшити очищення, можна мити жировловлювальні фільтри в посудомийній машині. Щоб не пошкодити інший посуд молекулами жиру, ми рекомендуємо мити жирові фільтри окремо від іншого посуду.

У нас Ви знайдете відповідні запасні частини для вашої витяжки

У нас є широкий асортимент запасних частин і аксесуарів для витяжок усіх поширених марок. Ми також пропонуємо вам широкий асортимент запасних частин, які можна купити і використовувати в якості альтернативи, які зазвичай мають значно низку ціну. Щоб побачити всі запасні частини, які підходять для вашої витяжки, просто скористайтеся пошуком вище. Все, що вам потрібно, це номер типу вашого пристрою. Щойно ви введете його правильно, наша система покаже вам усі доступні запасні частини. Паспортна табличка витяжки зазвичай розташована на нижній частині пристрою.

Наверх

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.