Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Фільтри для пилососів, циклонні фільтри, HEPA-фільтри

Не забудьте про фільтри пилососа !

Хоча фільтри в пилососі та інших пристроях, таких як пральна машина , посудомийна машина чи сушильна машина,  здаються не найважливішою частиною, вони відіграють надзвичайно важливу роль у будь-якому обладнанні. Простіше кажучи, їх завдання фільтрувати, наприклад, воду або повітря - в залежності від пристрою. Фільтр пилососа важливий, оскільки він ефективно  зупиняє майже 99% забруднюючих речовин  не лише на підлозі чи килимі, але й у повітрі. Тому це чудове рішення для алергіків і тих, хто не повинен контактувати з частинками пилу або мікроорганізмами. Він також ідеально підходить для всіх тих, хто хоче, щоб їхній дім був максимально чистим і безпечним.

На ринку доступні різні типи фільтрів, у тому числі EPA, HEPA, поролонові та фільтри, які можна мити. Кожен з них має своє застосування. Пам’ятайте, що якщо фільтр пилососа зношується або пошкоджується, то 

Як і коли чистити фільтр пилососа?

Всі види фільтрів мають обмежений термін служби. Частота їх заміни залежить від двох речей; від того, що про нього говорить виробник і як часто та  як інтенсивно ви використовуєте пристрій , тобто як часто використовується фільтр пилососа. Окрім перевірки паспортної таблички, щоб вибрати правильний фільтр для вашого пилососа, не забудьте також дізнатися, як часто вам потрібно його чистити. Якщо це робити регулярно, ви продовжите термін служби, але якщо ви будете робити це занадто часто, деталь потрібно буде замінити раніше, ніж слід. Перегляньте пропозицію North, де ви знайдете тисячі фільтрів - пилових  або паперових  - щоразу, коли вашому пристрою потрібна нова частина.

На самому початку слід ознайомитися з інструкцією по експлуатації, щоб дізнатися, як зняти фільтр пилососа з вашої моделі. Деякі з них легко знімаються, а для інших знадобиться викрутка. Наступним кроком є ​​ретельне очищення, і ви можете зробити це кількома різними способами. Найкращий і найбезпечніший спосіб – пропускати через фільтр теплу або теплу воду кімнатної температури. Будьте обережні, не торкайтеся самої частини фільтра, щоб її не пошкодити - це особливо актуально для фільтрів HEPA. Очищення їх може бути поганою ідеєю, оскільки вони створені таким чином, що роблять їх  дуже чутливими до зовнішнього впливу. При спробі їх почистити можна пошкодити щільно переплетені волокна. Саме ця сітка дозволяє фільтру виконувати свою роль, тому, якщо елемент не призначений спеціально для миття, не ризикуйте. Однак деякі фільтри можна чистити дуже м’яким миючим засобом, який може бути ефективнішим, ніж просто вода.

Після очищення фільтра дайте йому висохнути на повітрі. Пропуск цього кроку може знизити ефективність очищення - цвіль та інші бактерії різного типу люблять вологе та темне середовище, і в цьому середовищі вони розмножуються найшвидше. Якщо залишити фільтр злегка вологим, це може призвести  до розвитку цілих колоній бактерій . Залиште на повітрі мінімум на годину. Після повного висихання можна приступати до монтажу. Помістіть фільтр пилососа назад у машину, і якщо ви хочете покращити його загальну продуктивність, настав час очистити решту частин.

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.