Наша компанія спеціалізується на ремонті виключно техніки бренду Kaiser.

Наші майстри високопрофесійні та є найкращими в Україні фахівцями цього бренду. Будь-яка поломка буде усунена якісно та в найкоротші терміни. Викликати майстра в Києві ви можете за телефоном +38 (067) 220 86 72, або залишити заявку на сайті в електронному вигляді. Менеджери неодмінно зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення.

Ми також є офіційним дистриб'ютором оригінальних запасних частин цієї марки. Можемо в найкоротший термін надати будь-які запчастини та комплектуючі до будь-якої моделі техніки Kaiser. Будь то плита, духова шафа, витяжки, поверхня чи пральна машина. Спектр запасних частин величезний. У нас ви знайдете всі комплектуючі, починаючи від маленького болтика закінчуючи модулем управління.

Для тих клієнтів, які придбали побутову техніку в інтернет магазині Kaiser-kiev.com.ua існує бонусна програма та знижки, які обумовлюються індивідуально. Знижка поширюється лише на комплектуючі та запасні частини.

Якщо Ви знаходитесь в іншому місті, але потребуєте ремонту техніки Kaiser, Ви зможете отримати детальну консультацію в телефонному режимі. Сервіс-менеджер намагатиметься допомогти Вам і з'ясувати причину поломки. Після уточнення всіх нюансів Ви зможете підібрати деталь, що вимагає заміни, у нас на сайті. Потім оформити замовлення, і ми відправимо його до Вашого міста ТК «Нова пошта».

Майстри сервісного центру Kaiser виїжджають на ремонти тільки Києвом, а запасні частини та комплектуючі по всій Україні!