Залежно від того, яке навантаження ви робите на дверцятах духовки, воно може зламатися в тому чи іншому місці. Незалежно від того, чи тріснуло вікно духовки, потрібна заміна петель або зламалася ручка, тут ви знайдете поради щодо найчастіших проблем із дверцятами духовки.
Радимо пройтись по списку зверху вниз і перевірити відповідну функцію пристрою. Якщо ви виключили причину, краще діяти в такому порядку.

Найпоширеніша причина: внутрішня панель духовки.

У вас зламані дверцята духовки? Найчастіше лопається внутрішнє скло духовки.

Сучасні духовки складаються з двох стекол: внутрішніх і зовнішніх дверцят. Ці два диски часто перебувають під напругою через різницю температур. Зокрема, внутрішнє скло має витримувати високу температуру.

Особливо, якщо ви коли-небудь кидали щось на внутрішнє вікно, коли двері були відчинені, невелика мікротріщина може призвести до того, що воно трісне наступного разу, коли ви його нагрієте.

- Наша рекомендація -

Якщо внутрішня панель духовки тріснула, її можна замінити. Для цього зніміть дверцята духовки та поміняйте скло. Більшість дверцят духовки є модульними, тобто вбудованими елементами, і окреме скло можна замінювати.

При ремонті дверцят духовки обов'язково використовуйте захист для очей і рук, щоб уникнути травм.

Ми пропонуємо вам широкий асортимент запасних частин і змінних дверцят для вашої духовки від усіх поширених виробників, таких як Bosch, Siemens, AEG, Bauknecht та багато інших.

Друга причина: духовка за вікном

Якщо дверцята духовки зламані, можливо, тріснуло зовнішнє вікно.

В даний час дверцята духовки складаються з внутрішнього і зовнішнього вікна. Ці два вікна зазнають сильної напруги через різницю температур при використанні духовки. Може статися так, що одне з вікон лусне.  Але це не проблема!

- Наша рекомендація -

Якщо зовнішнє вікно печі тріснуло, його можна замінити. Зніміть дверцята духовки та замініть скло. Більшість дверцят духовки є модульними, тобто вбудованими елементами, і окреме скло можна замінювати.

При ремонті дверцят духовки обов'язково використовуйте захист для очей і рук, щоб уникнути травм.

Ми пропонуємо вам широкий асортимент запасних частин і змінних дверцят для вашої духовки від усіх поширених виробників, таких як Bosch, Siemens, AEG, Bauknecht та багато інших.

Третя причина: дверна петля

Причина несправності дверцят духовки може полягати в дверній петлі. Дверні петлі – це частини вашої духовки, які найбільше зношуються під час використання.

Часте використання може призвести до вигину або зношування дверних петель. Також можливо, що петлі були пошкоджені через грубе поводження.

Якщо духовка скрипить при відкритті або закритті, дверцята більше не закриваються належним чином, ви відчуваєте опір при закритті приладу або духовка втрачає незвичайну кількість тепла, то, швидше за все, дверні петлі необхідно замінити.

- Наша рекомендація -

Щоб замінити дверні петлі, необхідно відключити духовку, зняти дверцята, замінити старі петлі на нові та знову вставити дверцята. У нас ви знайдете великий вибір дверних петель для духовки.

4-я причина: ручка

Зламалася ручка на дверцятах духовки? Це може статися через частого чи грубого використання. Але це не проблема.

- Наша рекомендація -

Ви можете швидко та легко замінити ручку дверцят духовки. Для цього вимкніть духовку та зніміть внутрішню панель духовки. Так ви дістанетеся до дверної ручки та зможете її замінити.

Пам'ятайте: безпека насамперед. Якщо ви не впевнені у використанні цього високовольтного пристрою, зверніться за допомогою до фахівця.