Бажаєте прати речі для всієї родини? Машина завантажена і тепер можна розпочинати роботу? Просто ваша пральна машина працює неправильно. Він більше нічого не показує, і ним не можна керувати. Коротше кажучи, ваша пральна машина просто не запускається? Тут ми покажемо, звідки може виникнути помилка.
Радимо пройтись по списку зверху вниз і перевірити відповідну функцію пристрою. Якщо ви виключили причину, краще діяти в такому порядку.

Найбільш поширена причина: проблема із вхідною мережею.

Ваша пральна машина не запускається? Тоді проблема вхідної мережі є найпоширенішою проблемою.

Пральна машина може працювати тільки за наявності електроживлення. Якщо це не так, наприклад, через пошкодження розетки, пральна машина більше не запуститься.

Це має бути розетка з напругою 230 Вольт. Також переконайтеся, що це заземлена розетка, і обов'язково уникайте кількох виделок. Також перевірте блок запобіжників, щоб переконатися, що всі запобіжники активні і, при необхідності, чи спрацював автоматичний вимикач FI. Перевірити розетку можна, підключивши туди інший пристрій. Також можна перевірити мультиметр.

- Наша рекомендація -

Якщо розетка несправна, ви можете замінити її самостійно або доручити це професіоналу.

Друга причина: шнур живлення

Друга за поширеністю причина, через яку пральна машина не запускається, - це обрив шнура живлення.

Перш за все переконайтеся, що в розетці є живлення. Якщо в розетці є електрика, але пральна машина не запускається, можливо, шнур живлення несправний. Але це дуже рідко. Однак, ця помилка може виникнути, особливо після переміщення або початкової установки.

- Наша рекомендація -

Щоб визначити, чи шнур живлення несправний, перевірте його за допомогою мультиметра. Перевірте цілісність кабелю живлення.

Третя причина: замок дверей

Якщо ваша пральна машина більше не запускається і ви не знаєте, що робити далі, час перевірити замок дверцят.

Дверний замок закриває ілюмінатор під час роботи. Як тільки ілюмінатор закриється, пральна машина зможе розпочати роботу. Якщо дверний замок несправний, пральна машина може отримувати неправильну інформацію або взагалі не отримувати інформацію про те, закриті дверцята чи ні.

- Наша рекомендація -

Рекомендуємо перевірити замок на наявність зовнішніх пошкоджень. Для цього необхідно зняти манжету дверцят пральної машини, щоб отримати доступ до компонента зсередини. Якщо дверний замок вашої пральної машини пошкоджено, наприклад, видима поломка пластику або відсутній трос, ми рекомендуємо замінити цей компонент.

Якщо зовні нічого не видно, можна перевірити компонент на електричну цілісність. Для цього використовуйте мультиметр та тип виміру «перевірка цілісності». Таким чином ви вимірюєте безперервність ланцюга та роботу компонента.

4-я причина: термозапобіжник

Якщо пральна машина більше не запускається, можливо, винен термозапобіжник. Пральні машини також оснащені вбудованими термозапобіжниками.

Термозапобіжник захищає пральну машину від перегріву через інші технічні несправності. Наприклад, якщо порвано приводний ремінь або несправний двигун.

Якщо спрацював термозапобіжник, завжди слід шукати першопричину перегріву. Тільки якщо ви не виявили жодних помилок, слід замінити термозапобіжник.

- Наша рекомендація -Термозапобіжник зазвичай розташований за барабаном поруч із нагрівальним елементом. Від'єднайте всі з'єднання і помістіть два щупи тестера на дві клеми термостата, щоб перевірити цілісність. Якщо деталь потребує заміни, у нашому магазині ви знайдете безліч запчастин, що підходять для вашого пристрою.

5-я причина: робочий модуль

Також може статися так, що робочий модуль пральної машини викликає проблеми і в результаті не запускається.

За допомогою модуля управління ви можете вмикати та вимикати машину, а також вибирати програми. Окремі клавіші можуть бути зламані або може бути порушено все живлення клавіш.

Для цього перевірте кожну кнопку, подію її. Якщо не всі кнопки працюють, можливо, необхідно замінити модуль керування. Якщо ви виявите, що весь дисплей несправний, перевірте живлення робочого модуля. Для цього візьміть мультиметр у положенні омметра та перевірте цілісність.

- Наша рекомендація -

Якщо деталь потребує заміни, у нашому магазині ви знайдете безліч запчастин, що підходять для Вашого пристрою.

6-я причина: плата управління/керівна електроніка

Остання причина, через яку пральна машина не запускається, – несправна плата управління.

Плата управління подає живлення на інші компоненти пральної машини та обробляє інформацію від датчиків. Якщо плата керування несправна, пральна машина також може перестати працювати.

Спочатку перевірте плату управління на наявність згорілих компонентів або підгорілих ділянок. Керуючу електроніку дуже важко перевірити, тому її слід замінювати лише після того, як виключено всі інші джерела помилок.

- Наша рекомендація -

Оскільки для перевірки електроніки потрібний високий рівень спеціальних знань, рекомендуємо звернутися до сервісного фахівця. Оскільки придбання нової електроніки або нового пристрою передбачає підвищені фінансові витрати, подвійно рекомендується звернутися до технічного фахівця. Таким чином, ви можете бути впевнені, що при самостійній діагностиці пристрою нічого не змарнували і електроніку дійсно потрібна заміна. При користуванні пральною машиною обов'язково відключайте її від мережі перед виконанням будь-яких ремонтних робіт. В іншому випадку існує ризик ураження електричним струмом.