Посудомийна машина — це прилад, без якого ви, ймовірно, не зможете жити. На жаль, іноді вона може припинити працювати, і вам доведеться з'ясувати, чому. Є кілька причин, через які ваша посудомийна машина не зливає воду належним чином. Ми підготували кілька порад, які допоможуть вам усунути проблеми, перш ніж звертатися до спеціаліста з обслуговування.

Три речі, які вам потрібно перевірити

  • Забруднений фільтр очищення
  • Заблокований шланг, перегин
  • Пошкоджений насос, зливний

Усунення несправностей

Крок 1: Видаліть воду

Обов'язково вимкніть електроживлення або від'єднайте посудомийну машину від мережі. Покладіть рушник на дно дверцят посудомийної машини та видаліть воду з дна посудомийної машини. На жаль, швидкого способу зробити це не існує, хоча найпростіше вичерпати воду за допомогою великої чашки або контейнера. Коли ви зберете більшу частину, ви можете витерти інше рушником.

Крок 2. Перевірте, чи не засмічений фільтр посудомийної машини
Потім перевірте фільтр посудомийної машини. Метою фільтра є вловлювання надлишків їжі та запобігання повторному осадженню жиру та бруду в посудомийній машині. Якщо ви ще не чистите фільтр регулярно, ми рекомендуємо робити це не рідше одного разу на два тижні.

Фільтр розташований під поворотним важелем у нижній частині посудомийної машини. Ви можете зняти його, повернувши (швидше за все, проти годинникової стрілки, але може бути стрілка-індикатор), і він вийде назовні. Видаліть залишки їжі з фільтра та ретельно очистіть сітку. Поки фільтр знятий, огляньте корпус щодо наявності великих шматків їжі, які потрібно видалити. Якщо очищення фільтра не вирішило проблему, перейдіть до третього кроку.

Крок 3. Перевірте, чи не заблоковано зливний шланг.

Причиною може бути забруднення зливного шланга. Зливний шланг – важливий компонент посудомийної машини. Ви виявите, що зливний шланг затиснутий або закріплений під раковиною. Тримайте під рукою цебро і, від'єднавши шланг, дайте воді стекти. Поки шланг відстебнутий, уважно загляньте всередину і видаліть великі частинки за допомогою вішалки. Коли ви повернете шланг на місце, переконайтеся, що він не перекручений. Якщо вам необхідно замінити шланг, прочитайте нашу статтю «Як замінити зливальний шланг посудомийної машини» .

Крок 4. Перевірте, чи не є причиною проблеми пошкоджений зливний насос.

Харчові залишки, що циркулюють у посудомийній машині, можуть пошкодити зливний насос і спричинити те, що посудомийна машина не зливає воду. Зливний насос, забитий великими частинками їжі і жиром, що скупчився, може перешкоджати зливу води, в результаті чого на дні посудомийної машини стоятиме вода.

У більшості моделей вам знадобиться доступ до нижньої частини посудомийної машини, зняти опорну пластину і від'єднати наливний шланг, перш ніж ви зможете оглянути зливний насос. Ви повинні мати можливість перевірити, чи не приведе така спроба до анулювання гарантії, і бути впевненим, що зможете виконати це безпечно.

Запобігайте проблемам зі зливом води в посудомийній машині в майбутньому
Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб підтримувати посудомийну машину в оптимальному стані і зменшити кількість випадків несподіваного ремонту.

Очистіть тарілки, каструлі та сковорідки від великих залишків їжі перед тим, як покласти їх у посудомийну машину.
Регулярно очищайте фільтр, як зазначено у кроці 2.
Ретельно очистіть внутрішню частину посудомийної машини, включаючи стінки, верх, низ та поворотний важіль, щоб зменшити накопичення жиру та бруду.
Перевірте, чи є у вашій посудомийній машині функція циклу очищення, і регулярно використовуйте її.

Якщо ви дочитали до цього моменту і так і не дійшли рішення або не впевнені, чи потрібна вам  запасна частина для посудомийної машини  , можливо, настав час звернутися до професіонала.

У  компанії KAISER - СЕРВІС  наша дослідна команда надасть технічні консультації, які допоможуть вам розібратися в проблемі та порекомендують відповідні запасні частини. Ми також можемо зв'язати вас із технічним спеціалістом з обслуговування у вашому регіоні, якщо він вам знадобиться. Отже, зв'яжіться з нами зараз, і ми допоможемо усунути проблему, знайти потрібну деталь або знайти місцевого фахівця, який допоможе вам.