Буває дуже неприємно, коли ваш корисний робот-пилосос перестає нормально пилососити. Однак у більшості випадків зниження потужності всмоктування не є проблемою і може бути усунуто без особливих зусиль. 
Якщо ваш робот-пилосос перестав нормально пилососити, незалежно від марки, ви знайдете тут список, який можна використовувати для вирішення цієї проблеми. 
Ваш робот-пилосос перестав пилососити? - Наступні причини також можуть дати вам інформацію про причини несправності цієї моделі.
Ми радимо вам пройтися по списку зверху вниз і перевірити відповідну функцію вашого пристрою. Якщо ви виключили будь-яку причину, найкраще діяти в такому порядку.

Найпоширеніша причина: чищення пилозбірника.

Як і у випадку зі звичайними пилососами, повний контейнер для пилу може призвести до зниження потужності всмоктування пристрою. 
- Наша рекомендація -  
Залежно від моделі існують різні підходи до спорожнення повного мішка для пилу робота-пилососа і відновлення таким чином звичної потужності всмоктування. 
У більшості роботів-пилососів пилозбірник розташований зверху або збоку і може відкриватися і зніматися за допомогою невеликої стулки. Регулярно спорожняйте та очищайте пилозбірник, щоб забезпечити оптимальну продуктивність всмоктування. 
ПОРАДА: Найкраще відкривати пилозбірник прямо над сміттєвим баком, пил легко висипається. Це позбавить вас від непотрібної роботи.

Друга причина: Очистіть фільтр.

Повнофункціональний фільтр також має вирішальне значення для того, щоб робот-пилосос міг правильно пилососити. Якщо він занадто брудний і засмічений, це також знизить потужність всмоктування робота-пилососа. Не має значення, який у вас робот-пилосос. Ecovacs Deebot більше не пилососить належним чином? Можливо, винен фільтр, особливо у цієї моделі.
- Наша рекомендація - 
Фільтр, розташований на пилозбірнику, слід очищати постукуванням, пилососом або промиванням. 
Якщо ви віддаєте перевагу заміні фільтра на новий, у нашому магазині ви також знайдете відповідний фільтр для вашого вакуумного робота.
А після чищення або заміни фільтра потужність всмоктування робота-пилососа неодмінно збільшиться! 

3-тя причина: несправний привід

Якщо несправний привід, можливо, робот-пилосос перестане пилососити. 
Однак це не означає, що вам доведеться купувати новий робот-пилосос! 
З новим приводом ваш апарат знову працюватиме і пилососитиме!