Ваш пилосос вимикається, хоча лише хвилину тому він працював нормально? Спочатку він знову не вмикається, але потім через кілька хвилин вмикається? Це очевидна ознака того, що спрацювала схема захисту вашого пилососа через його перегрівання. Після того, як пилосос охолоне, його можна увімкнути знову, але проблему це не вирішить. Пилосос вимикається через деякий час.
Радимо пройтись по списку зверху вниз і перевірити відповідну функцію пристрою. Якщо ви виключили причину, краще діяти в такому порядку.

Найпоширеніша причина: повний мішок для пилососа.

Не всі пилососи мають візуальну індикацію рівня заповнення пилозбірника. Мішок для пилососа розміщується як фільтруючий і збірний контейнер в повітряному потоці пилососа і збирає частинки пилу і ворсу, що всмоктуються, а також дрібні деталі. При використанні каністрового пилососа з мішком його необхідно час від часу замінювати на новий мішок для пилососа. Якщо мішок занадто сповнений, він обмежуватиме і перешкоджатиме потоку повітря. В результаті важливе охолодження двигуна більше не забезпечується і термозапобіжник через деякий час відключається для захисту двигуна.

- Наша рекомендація -

Перевірте рівень заповнення мішка для пилососа та замініть його. Якщо у вас більше немає нових мішків для пилососа, ви можете знайти недорогу заміну в нашому магазині. Замовляйте потрібні мішки для пилососа з доставкою прямо до вас додому.

2-я причина: забиті фільтри

Без фільтра пилососа пил, що всмоктується, не вловлений мішком пилососа, видувався б прямо з пристрою. Ось чому використовуються різні фільтри для пилососів. Крім очищення повітря, інші компоненти пилососа, особливо двигун, слід захищати від пилу та бруду. Фільтр пилососу також запобігає виходу неприємних запахів із пристрою. Коли ці фільтри засмічуються, вони обмежують потік повітря, знижуючи здатність двигуна охолоджуватися. Потім запобіжник відключає подачу живлення для захисту двигуна при досягненні певної температури.

- Наша рекомендація -

Коли ви перевіряєте мішок пилососа, найкраще також перевірити фільтри та за необхідності замінити їх. У нашому магазині ви знайдете широкий асортимент фільтрів для пилососів, що підходять для вашого пилососу. Деякі виробники також встановлюють фільтри, що миються. Якщо це стосується вашого пристрою, ретельно очистіть фільтри та вставте їх знову.

Причина 3: Засмічена трубка, патрубок або шланг.

Ще однією причиною перегріву може бути перешкод на дихальних шляхах. Це можуть бути, наприклад, будівельні блоки, що всмоктуються, поліетиленові пакети або щось подібне. Через перешкоду не вистачає повітря для охолодження двигуна та термозапобіжник відключає двигун.

- Наша рекомендація -

Зніміть шланг і трубку і перевірте, чи немає всередині будь-якого всмоктуваного матеріалу, що блокує дихальні шляхи. Обережно видаліть його, наприклад, за допомогою вішалки для одягу або ручки мітли. Будьте обережні, щоб не ущільнити перешкоду. Не використовуйте гострі або загострені предмети, щоб не пошкодити шланг, трубку та насадку.

4-я причина: несправний термозапобіжник

Звичайно, хоч і рідко, але сам термозапобіжник може бути причиною проблеми. Несправний термозапобіжник можна легко замінити, як тільки ви його виявите.

- Наша рекомендація -

Якщо необхідно, якщо всі попередні поради не привели до поліпшення, замініть термозапобіжник. Цей невеликий лінійний запобіжник зазвичай захований під клейкою стрічкою між двигуном та кабельною напрямною.